Міні-чат

Головна » 2018 » Червень » 26 » ВІДКРИТИЙ ПОКАЗ РОБОТИ
09:47
ВІДКРИТИЙ ПОКАЗ РОБОТИ

"Я не боюся ще й ще раз повторити: турбота про здоров'я - це найважливіша праця вихователя ,від життєрадісності, бадьорості дітей залежить їхнє духовне життя, світогляд, розумовий розвиток, міцність знань, віра в свої сили" писав В.Сухомлинський.

Навчити дітей берегти своє здоров'я  змалечку - завдання батьків і педагогів. Дуже важливо з раннього дитинства сформувати валеологічний світогляд, мотивацію вести здоровий спосіб життя. Необхідно викликати у дітей прагнення зберігати і зміцнювати своє здоров'я, переконати  у тому, що здоров'я кожного  - основа щастя людини.

В нашому садочку літньої пори діти частіше бувають на свіжому повітрі ,  на майданчиках. У всіх групах влітку проводяться повітряні , сонячні ванни, загартування водою. Повітряні ванни особливо ефективні, коли вони проводяться у русі. Щоб діти не втомилися, вправи великої рухливості  чергуються із спокійними, ігровими  вправами.

Відкритий показ роботи на тему "Подорож до лісу" провела для педагогів закладу  Семенченко В.В., вихователь групи № 2.Діти з задоволенням виконували фізичні вправи, гралися з ведмедиком, "лікували" його за допомогою масажу.

 

Переглядів: 148 | Додав: ЗІРОЧКА | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]