MENU

10:19
ЕКСКУРСІЯ ДО МІСЬКОЇ ДИТЯЧОЇ БІБЛІОТЕКИ

Книга -  це один з головних засобів навчання , розвитку та душевної насолоди. спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями, прилучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і традицій, і хоча сучасних дітей все більше поглинає інтернет, ми дорослі повинні ще з дошкільного віку виховувати у дітей любов до книги, бережне ставлення до неї , розвивати художній смак. Бібліотека допомогає залучити дітей до читання книжок.

  

В рамках проведення в закладі тематичного тижня рідної мови вихованці старшої групи № 5, вперше завітали до міської бібліотеки для дітей ім.Павла Білецького - Носенка. Мета екскурсії полягала у розвитку інтересу до книги, до читання, бажання слухати, виховувати охайність до книги  і надати перші поради ,як користуватися бібліотекою у майбутньому, бажання стати активними читачами.

  

Завідуюча бібліотеки Гнатів Є.А.  розповіла дітям про значення книги та бібліотеки в житті  дітей. Працівники бібліотеки познайомили дітей з правилами користування бібліотекою та книгою, з різноманітними видами літератури, які зберігаються в бібліотеці , розповіли про читацький формуляр і для чого він потрібен. Діти були в захопленні від нових цікавих, яскравих, сучасних дитячих книжок  та виявили бажання повернутися в бібліотеку.

 

 

 

Переглядів: 38 | Додав: ЗІРОЧКА | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]