MENU

 СПИСОК ЧЛЕНІВ ПРОФСПІЛКОВОГО КОМІТЕТУ ДНЗ №3
 

ВИЛИВОК ТЕТЯНА ІВАНІВНА – голова ПК
 

Самойленко Світлана Віталіївна – комісія по трудових спорах
 

Сігель Інна Олександрівна – комісія з соціально – економічних питань
 

 Лабунець Наталія Михайлівна – комісія по охороні праці
 

ГАЙДАЙ НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА – комісія з культурно – масової роботи, заступник  голови ПК
 

1.Колективний договір на 2012-2015рр. 

СЬОМОГО ЧЕРВНЯ 2014 КОЛЕКТИВ ЗАКЛАДУ ЗДІЙСНИВ ПОЇЗДКУ ДО СЛАВНОГО ІСТОРИЧНОГО МІСТА БАТУРИН З МЕТОЮ ПОДАЛЬШОГО УДОСКОНАЛЕННЯ ЗНАНЬ ДОРОСЛИХ ПРО ІСТОРІЮ УКРАЇНИ. ПОЇЗДКОЮ І ЕКСКУРСІЄЮ ВСІ ЗАДОВОЛЕНІ. ВИСЛОВЛЮЄМ ПОДЯКУ ПРОФСПІЛКОВІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ ПІД КЕРІВНИЦТВОМ ТЕТЯНИ ЗАГОЛІЙ ЗА ВИДІЛЕНИЙ ТРАНСПОРТ НА ПОЇЗДКУ.

 

Внесено зміни в статтю 42 Кодексу законів про працю України

https://pon.org.ua/uploads/posts/2017-05/thumbs/1493887087_im578x383-trud-kodeks_wordpress.jpg Верховною Радою України 6 квітня 2017 року прийнято Закон України «Про внесення зміни до статті 42 Кодексу законів про працю щодо захисту трудових прав працівників» № 2005-VIII.

Частину другу зазначеної статті, нормами якої встановлено переважне право на залишення на роботі при скороченні чисельності чи штату працівників у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці працівникам з більш високою кваліфікацією і продуктивністю праці, доповнено пунктом 10 наступного змісту: «працівникам, яким залишилося менше трьох років до настання пенсійного віку, при досягненні якого особа має право на отримання пенсійних виплат».

Отже, тепер особи передпенсійного віку включені до категорії осіб, яким надано переважне право залишатися на роботі при скорочені чисельності чи штату працівників.

Закон набув чинності 30 квітня 2017 року.

Юридичний відділ ЦК Профспілки

3

4 травня 2017

У 2016 році здійснена поїздка колективу до Переяслав-Хмельницького, дякуючи профспілці.