Міні-чат

Наші досягнення

 


 

 

Досягнення, надбання, здобутки колективу та вихованців

                    2008 – 2009 навчальний рік

    Здобутками колективу в цьому навчальному році були:

  - за результатами рейтингового оцінювання дошкільних закладів у 2007—2008р.заклад посів 2-е місце (цінний подарунок);

 

   - в обласному конкурсі програм духовно – морального спрямування третє місце ( Диплом третього ступеня Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Грамота управління освіти Прилуцької міської ради;);

 

   - в першому етапі міського огляду-конкурсу методичного забезпечення – ІІІ місце (Грамота управління освіти Прилуцької міської ради);

 

 

                        2009 - 2010 навчальний рік

     Здобутками колективу в цьому навчальному році були:

   - в міському конкурсі на кращу програму екологічного спрямування—подяка управління освіти Прилуцької міської ради;

   -   в першому турі конкурсу – захисту сучасної моделі навчального закладу – Школи сприяння здоров’ю – подяка управління освіти;

    - узагальнений досвід вихователя Гайдай Н.О. з питання «Розвиток логіко – математичних здібностей дошкільників» . Головна ідея досвіду полягає в тому, що оволодіння приймами логічного мислення сприяє формуванню в дитини цілісної картини світу і активізує пізнавальні здібності. Вихователь вдало поєднувала інтерактивні методи навчання, цікавий наочний матеріал ,     логічні блоки З.Дьєнеша, кольорові палички Х.Кюізера;   

   - високим досягненням роботи колективу є відзначення Подякою міського голови за якісну підготовку до нового навчального року в 2009 році; 

   - нагородження Грамотою управління освіти вихователів Бербушенко В.І., Гайдай Н.О. за зайняте третє місце у міському конкурсі на кращий мікрокабінет групи; 

    -нагородження Грамотою управління освіти за зайняте перше місце у міському конкурсі «А у садочку як у віночку».

                         2010 -2011 навчальний рік

   Здобутками колективу в цьому навчальному році були:

     -найголовнішим і найприємнішим досягненням колективу стало те , що за наслідками державної атестації заклад проатестовано з відзнакою;

    -за результатами осінньої екологічної акції «За чисте довкілля» заклад отримав 1-е місце, нагороджений Грамотою управління освіти та премією;

    -вихованка нашого закладу Віка Журавльова у першому  дитячому фестивалі «Сузір»я дошкільнят» стала переможцем у номінації «Пісня», таким чином виборола право брати участь в      обласному конкурсі „Колискова пісня”, звідки привезли з мамою Юлією Григорівною Подяку обласного управління освіти; 

    -зайняте друге місце у міському конкурсі «А у садочку як у віночку»; 

     -вихователями закладу Ніколаєнко І.І. та Самойленко С.В. виготовлений цінний наочний посібник «У світі звуків, барв, краси», присвячений організації самостійної художньої діяльності дітей.

- в міському конкурсі проектів „Галерея духовності” - подяка управління освіти Прилуцької міської ради.

                           2011 - 2012  навчальний рік

 1. За зайняте третє місце у міському конкурсі веб - сайтів заклад нагороджений Грамотою управління освіти.

 2. За зайняте  перше місце у міському всеукраїнському конкурсі - захисті сучасної моделі навчального закладу - "Школа сприяння здоров'ю" заклад нагороджений Грамотою управління освіти.

3. За зайняте третє місце у 1 міському етапі обласного конкурсу "Інноваційні технології в дошкільній освіті" Ніколаєнко І.І. нагороджена Грамотою управління освіти за роботу "Впровадждення в практику роботи методики раннього розвитку дітей Г.Домана".

 4. Завідуюча ДНЗ Рудько Т.Г. презентувала досвід роботи закладу з впровадження занять зі степ - аеробіки з дітьми старшого дошкільного віку на обласній естафеті педагогічних інновацій.

 5. Вихованка нашого закладу Дяченко Настя стала переможцем  2 міського фестивалю дитячої творчості "Сузір'я дошкільнят", нагороджена Дипломом переможця у номінації "Вірш".

 6. Вихованка нашого закладу Нечаєва Таміла стала переможцем на міському етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої поезії, її робота відіслана на область.

   

                        2012  - 2013 навчальний рік 

1.Отримали подяку управління освіти за 2-ий етап облаштування "Галереї духовності".

2.Команда  КВК "ДІВЧАТА" отримала другі за силою аплодисменти глядачів та відзначена наказом управління освіти за творчість. 

3.Вихователь закладу Бербушенко В.І. пройшла у 2-ий міський тур Всеукраїнського конкурсу професійної педмайстерності "Вихователь року".

4. Вихователь закладу Бербушенко В.І. СТАЛА ПЕРЕМОЖЦЕМ міського туру конкурсу "Вихователь року" і  в березні візьме участь в обласному конкурсі від дошкілля Прилук. 

 5. У номінації  "Кабінет психолога" психологічний кабінет закладу ( психолог Кравченко О.В.) СТАВ ПЕРЕМОЖЦЕМ. Матеріали направлені  на обласний конкурс. 

 6.Знятий фільм з досвіду роботи фізінструктора Ніценко Т.Л. - заняття степ-аеробікою на степ-платформах - як інноваційна технологія, впроваджена нашим закладом вперше в Прилуках. Фільм знятий на запти області.

 7.01.06.2013р. на міській Спартакіаді дітей дошкільного віку з нагоди Дня захисту дітей команда дітей закладу здобула 2-е місце, нагороджена Грамотою управління освіти.

                     2013  - 2014 навчальний рік 

   1.БЕРБУШЕНКО ВАЛЕНТИНА ІВАНІВНА НАГОРОДЖЕНА ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ ОБЛАСНОГО УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ..

  2.ОТРИМАНА ПОДЯКА МІСЬКОЇ РАДИ ЗА УЧАСТЬ У КОНКУРСІ КВІТІВ ДО ВОЗДВИЖЕНСЬКОГО ЯРМАРКУ.

  3.ОТРИМАНА ПОДЯКА МІСЬКОГО ГОЛОВИ  ЗА   УЧАСТЬ У   КОНКУРСІ  "НОВОРІЧНА  ФЕЄРІЯ"

 4. В міському конкурсі на кращий стан фізкультурної роботи  наказом управління освіти від 28.03.2014. №184 відмічено заклад таким, що отримав високий бал за результатами роботи.

  5.За участь у святі "Воскресни ,Писанко" колектив отримав Грамоту оргкомітетеу.

                   2014-2015 навчальний рік

1. Самойленко Анна , вихователь,  отримала Диплом 1-го ступеня у міському конкурсі "Використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітньо-виховному процесі". 

2. Каріна Щерба, вихованка середньої групи нашого закладу, стала Дипломанткою Міжнародного фестивалю "Сніжний Оскар" в Словаччині.

3. Заклад нагороджений Дипломом за місце у 10% кращих навчальних закладів України у вебометричному рейтингу серед дошкільних закладів - учасників 5 -го Конкурсу на кращий веб-сайт.

4.Самойленко Анна , вихователь,  отримала Диплом 3-го ступеня в обласному конкурсі "Використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітньо-виховному процесі" в номінації "Дошкільне виховання"

5. Заклад отримав Диплом 2-го ступеню в обласному конкурсі на кращий веб-сайт серед дошкільних закладів області. -наказ обласного управління освіти від  02.06.2015 №191 " Про підсумки проведення 4-го обласного конкурсу на кращий веб-сайт дошкільних закладів".

     2015-2016 навчальний рік

1. Самойленко Світлана, вихователь, отримала Подяку управління освіти  у міському конкурсі "Викоритання інформаційно-комунікаційних технологій в освітньо-виховному процесі".

2. Творча група закладу отримала Подяку управління освіти за участь у хіт-параді на кращий проект духовно-морального спрямування "Дитячий садок - територія добра", який презентувала Світлана Цуркан. 

3. Матеріал закладу з виховання духовно-моральних цінностей у співпраці з сім"єю був відібраний управлінням освіти на підсумкову науково-практичну конференцію, на якій успішно виступила вихователь закладу Світлана Цуркан.

      2016-2017 навчальний рік

  1.Фото, на якому зображені наші діти, було відібране областю як краще фото дошкільних закладів Прилук і відправлене в Міністерство освіти в Киів на виставку до Дня Дошкілля! 

2.Вихователь-методист закладу Олена Кравченко 04.10.2016 відвідала в Києві семінар-практикум "Моніторинг  якості дошкільної освіти: кваліметричний підхід".

З.Заклад нагороджений Подякою Міністерства освіти і науки України , національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді української асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства "Укрводоканалекологія" за участь у Всеукраїнському конкурсі-гранті "10х10

4. 01.06.2017 року на міській Спартакіаді дітей дошкільного віку з нагоди Дня захисту дітей команда дітей закладу здобула 1-е місце,  отримала перехідний Кубок та нагороджена Грамотою управління освіти.

 

                      Інноваційні освітні технології

 Важливим у роботі педагогічного колективу є впровадження інноваційних освітніх технологій, а саме:

      - навчання читання дітей раннього віку за методикою Г.Домана - (1 молодша група);

      - універсальних паличок Кюізенера та блоків Дьєнеша - (середня група)

      - елементів педагогіки ТРВЗ - ( 6 груп ) ;

      - авторської програми М. Єфименка "Театр фізичного виховання та оздоровлення дітей" на заняттях з фізичного розвитку – ( 5 груп);

      - психолого – педагогічного проектування ( П3) автор Т. Піроженко – ( 6 груп);.

      -здоро’язберігаючих технологій в дошкільній освіті - ( 6 груп);

      - навчання дітей читанню за методикою Л.Шелестової – (середня група);

      - організація пошуково – дослідницької діяльності в природі з дітьми дошкільного віку. Автор З.Плохій – ( молодша група);

       - методика використання схем – моделей для навчання дітей описовим розповідям. – ( молодша. середня, старша групи);

 В центрі всієї роботи педагогічного колективу знаходиться модель особистісно орієнтованого підходу до дітей та реалізація принципу "Від педагога інтелектуала до інтелектуального дошкільника".

Пріоритетними формами роботи в процесі організованої освітньо-розвивальної діяльності стали інтегровані заняття, заняття-дослідження, конструювання, моделювання, казка, подорож, сюрприз, експеримент, гра, пошук, з використанням інноваційних освітніх технологій. Щодо форм організації дітей на заняттях надається перевага підгруповим та індивідуальним, міні – заняттям.

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

   - в