MENU
                                                   
     "ЩОБ ЗРОЗУМІТИ СВІТ ДИТИНИ, 
                ТРЕБА ПІДНЯТИСЯ ДО ЇЇ РІВНЯ"
                                                                          ЯНУШ КОРЧАК
      Діти розходяться по домівках, а ми, дорослі, аналізуємо кожний минулий день: що вдалося, що особливо сподобалося вихованцям, що приготувати на наступний день, чим здивувати, чим порадувати, над чим разом пожуритися – тобто ми йдемо назустріч дітям завжди, дедалі краще намагаючись відчувати і розуміти їхні прекрасні душі. А ми, дорослі, - це 32 працівники дошкільного навчального закладу інтелектуально – оздоровчого направлення № 3, який розташований у військовому містечку № 12, у затишному місці, серед берізок та алей червоної горобини , підростаючих сосен і ялинок
 
.   ЛИПЕНЬ 2010р.
 
  ЛЮТИЙ 2013р.    
 
 ЛЮТИЙ 2016         


    Перших вихованців дитячий садок зустрів у липні далекого 1951 року, коли на підставі рішення виконкому Прилуцької міської ради депутатів трудящих за номером 561 було створено дитячий садок № 3 системи міськво, тобто наш заклад «найстарший» у місті.
Будівля дошкільного закладу має двоповерхову конструкцію, ошатно – величний вигляд, площа становить 1836 кв. м; приміщення не типове, а пристосоване, але пристосоване красиво, це відмічають всі, хто перший раз переступає поріг садочка .

  

Copyright WOY© 2012. All Rights Reserved.

Designed by Скорая компьютерная помощь г.Прилуки