Міні-чат
MENU

Адміністрація повідомляє


                  Вітаємо всіх на сторінці! 

До уваги режим роботи закладу:     

     з   7.00 до 17.30  кожна група

     з 17.30  до 18.00  чергова група 

                     Шановні батьки та дошкільнята!

  Щиро запрошуємо до нашого садочка!

  Для цього потрібні такі документи:

    1.Заява батьків про прийняття дитини.

      2. Медична картка дитини.

      3.Ксерокопія свідоцтва про народження дитини. 

                       ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ЗАКЛАДУ ТА БАТЬКИ!

В управлінні освіти Прилуцької міської ради працює телефон довіри 3-00-22 та 3-13-68, якими Ви можете скористатися щодня, крім суботи та неділі. Тут Вас уважно вислухають і нададуть консультації та поради. 

Також до Вашої уваги  адреси сайтів:    prilosvita@ukr.net  

                                                                        nmc-psiholog@ukr.net 

„Форум сім’ї – телефон довіри з питань дошкільної освіти” за електронною адресою: http://www.iitzo.gov.ua/online_forum_iitzo.html.

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
пр. Перемоги, 10, м. Київ, 01135, тел. (044) 481-32-21, факс (044) 481-47-96
Е-шаіІ: ministry@mon.gov.ua, код ЄДРПОУ 38621185

Від 02.04.2014 № 1/9-187

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, департаменти (управління) освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій

Щодо переліку документів, необхідних для зарахування дитини до дошкільного навчального закладу та електронної реєстрації.

Міністерство, зважаючи на чисельні звернення щодо переліку документів, необхідних для зарахування дитини до дошкільного навчального закладу та електронної реєстрації дітей дошкільного віку, інформує про наступне.
Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснюється згідно Положення про дошкільний Навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2003 р. № 305 (із змінами), на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров'я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження.
Для прийому дітей до дошкільного навчального закладу (групи) компенсуючого типу додатково подається висновок психолого-медико-педагогічної консультації, територіального лікувально-профілактичного закладу чи тубдиспансеру, направлення місцевого органу управління освітою.
Надання інших документів, у тому числі довідки про попередню електронну реєстрацію, зазначеним Положенням не передбачено.
Звертаємо увагу на те, що електронний реєстр дітей дошкільного віку не має порушувати дотримання гарантованих Конституцією України права на освіту, свободи пересування і вільного вибору місця проживання та інших прав і свобод людини та громадянина.
Місцеві органи виконавчої влади або органи місцевого самоврядування самостійно, з урахуванням територіальних потреб, визначають можливість та порядок впровадження електронної реєстрації дітей для їх зарахування до дошкільних навчальних закладів.