MENU

текст                                                                              

/Files/images/oblasna_rada_taras_shevchenko.jpg    
                      
 

Указ Президента України від 11.04.2012 № 257/2012 "Про додаткові заходи з підготовки та відзначення 200-річчя дня народження Тараса Шевченка
Постанова Верховної Ради України від 19.06.2013 № 340-У11" Про підготовку та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка"

План роботи ДНЗ № 3 з підготовки та відзначення 200-річчя дня народження Т.Шевченка

 

 

 

Визначено логотип до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка

 

На конкурс було представлено 208 ескізів від понад 100 учасників. Найкращою стала робота Олега Шупляка, викладача Бережанської дитячої художньої школи з Тернопільщини.

Цей логотип стане всеукраїнським та міжнародним символом шевченківського ювілею і буде використовуватися в буклетах, каталогах, на афішах, банерах, біг-бордах, плакатах, що сповіщають про проведення заходів, присвячених відзначенню ювілею Т.Г.Шевченка, в оформленні інтер’єрів приміщень, де проходитимуть заходи з нагоди 200-річчя з дня народження Кобзаря, на телебаченні у тематичних програмах, фільмах, анонсах.

Що стосується безпосередньо логотипу, то він представляє собою стилізований автопортрет молодого Шевченка, під яким міститься його авторський підпис та дата «200 років». Кольори логотипу: темно-синій, бронзовий чи темно-оранжевий. Фон логотипу білий, проте допускається використання блідо-жовтого кольору у випадку роздруківки на банерній тканині. Розміри емблеми можуть змінюватися в залежності від застосування.

Taras Shevchenko selfportrait oil 1840.jpg
Т.Шевченко , автопортрет 1840 - 1841 рр
Біографія Т.Г.Шевченка

Тарас Шевченко — геній планетарного масштабу. Його праці перекладені на більшість мов світу. У багатьох державах за межами України встановлено пам’ятники Шевченка. На честь поета названі парки, виші, бульвари, театри і вулиці.


Пам'ятник Т.Шевченку у Прилуках

Прилуцький пам'ятник Тарасові Шевченку розташований у середмісті в міському сквері на Центральній площі міста.

Автори пам'ятника — Народний художник В.Небоженко (м.Дніпропетровськ) і прилуцький скульптор Семен Кантур та архітектор Павло Бережний.


Діти знайомляться з творчістю Т.Шевченка