Міні-чат

АГРЕСИВНІ ДІТИ - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: ЗІРОЧКА  
Форум » Загальні питання » Харчування дітей » АГРЕСИВНІ ДІТИ
АГРЕСИВНІ ДІТИ
ЗІРОЧКАДата: П`ятниця, 09.02.2018, 13:54 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Адміністратори
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Багато батьків  періодично стикаються з проблемою агресивності у власної дитини. Агресія -це ознака ненормального розвитку дитини. Агресія - це відображення внутрішніх проблем дитини. які виникають найчастіше через жорстокість і байдужість дорослих. Хто винен  і що робити, якщо дитина почала проявляти агресію не тільки до однолітків ,але й до дорослих? Батькам важливо знати методи профілактики і корекції агресивної поведінки дитини.
 
FaniДата: Понеділок, 12.02.2018, 19:05 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
 
helen75725Дата: Понеділок, 12.02.2018, 22:05 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Потрібно вчити дитину себ спиняти. Можна провести  дослід. "Кулька гніву". Запропонуйте дитині уявити ,що всередині  кульки не повітря ,а гнів, при цьому міцно тримати її в руках. Запитати.Як ти гадаєш, що трапиться з кулькою, якщо її зараз випустити з рук? Відпусти свою кульку і простеж за нею. Кулька ліітає куди хоче, нею не можна керувати. Таке трапляється і з людиною - коли вона гнівається,то може накоїти лиха, не зумівши себе зупинити. І подивитися що станеться, якщо ми будемо випускати поітря маленькими порціями. Гнів з кульки виходить потихеньку.Отже,коли розсердився не слід кричати чи кидатися на інших з кулаками. Потрібно спочатку вигнати з себе гнів, а потім спокійно сказати , чому ти сердишся."Якщо я почну сердитися,я скажу "Ні!"- негідним вчинкам!"
 
buterflyДата: Понеділок, 19.02.2018, 14:14 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Як упоратися з дитячою агресієюПам'ятайте про те, що грубе поводження з дитиною дає лише тимчасовий ефект, у той час як проблеми з поведінкою можуть тривати дуже довго. Коли вона проявляє агресію, це говорить про те, що дитина потребує вашої допомоги. Але як же допомогти малюкові? Пропонуємо кілька способів:
  • З'ясуйте, що саме призводить до агресивної поведінки. Це може бути голод, втома або безсилля. Задовольніть усі потреби малюка. Іноді дитина просто не розуміє своїх потреб, і ви повинні допомогти їй у цьому.
  • Допоможіть дитині знайти вихід із ситуації. Батьки зазвичай хвилюються й насторожуються, бачачи таку поведінку, але замість цього постарайтеся допомогти їй виправити ситуацію. Проявіть любов і доброту, допомагаючи малюку вивчати навколишній світ і свої емоції.
  • Не поспішайте втручатися. Найчастіше дитина своєю агресивною поведінкою просто хоче привернути вашу увагу. Тому не поспішайте відразу ж реагувати. Спочатку заспокойте того, кого вдарив ваш син або донька. Покажіть приклад співчуття, дайте їй зрозуміти, що така поведінка не приверне увагу.
  • Надайте вибір. Іноді батьки просто вказують малюкові на те, що йому потрібно робити, не даючи реального вибору. Надайте йому вибір, і це попередить агресію.


просто Я
 
Форум » Загальні питання » Харчування дітей » АГРЕСИВНІ ДІТИ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: